KONST / Litografier / Färglitografi 14023021
nr 1402 3021
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 72/290. Motivet: ca 30x47 cm, yttermått inklusive ram: 56x66 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 7 juni 2021
kl 20:41:17
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg